River Hotel Adrasan

Golden River hotel 15 oda ve 40 yataklı olup bütün odalar Duş+WC’lidir ve 24 saat sıcak su imkanı vardır. Klimalı odalarımız mevcuttur.

Golden River hotel denize 150mt mesafede dere kenarında konumlanmıştır. Derenin üzerindeki a la carte restoranımız , küçük barımız ve oturma gruplarımız vardır. Otelimiz dünyanın en güzel koylarından biri olan Adrasan’dadır. Huzurlu ama aynı zamanda eğlenceli bir tatil yapmak için ideal bir ortamdır.

Dere içinde yer alan masa ve köşkler çok hoşunuza gidecek. İsterseniz dere içindeki masalarımıza oturup birbirinden lezzetli yemeklerimizi tadacak alkollü alkolsüz içkinizi yudumlayacak ve gülücüklerle dolu dost sohbetleri yapacaksınız. İsterseniz de yine dere içinde bulunan köşklerdeki yastıkların üzerine serilip kuş cıvıltılarını ve derenin huzur veren sesini dinleyeceksiniz. Tabi arada yemeğinize ortak olmak için masanın kenarında gözünüzün içine bakacak derede yaşayan sevimli ördeklerimizi unutmamak lazım.

Şehir hayatından yoruldunuz iş hayatından dolayı streslimi oldunuz burası bunun ilacı. Odalarımızda tertemiz çarşaflar serilmiş yataklarımızda deliksiz uyku keyfi yapabilir sabahları çivi gibi sağlam kalkarsınız yataktan.

Otelimizin arkası çam ağaçlarıyla ve yemyeşil bir bitki örtüsü ile dolu bir orman ve bu tertemiz hava ciğerlerinize doldukça enerjinizi yükselecek.

Çocuklarınız içinde çok keyifli bir ortam tabi burası. Çocuklarınız doğa ne demek burada görüp öğrenecek, belki ilk defa bir dere içinde yüzen balığı ve ördeği seyredecek, daldan dala zıplayıp şarkı söyleyen bir dere kuşunu size göstermeye çalışacak.

Otelimizden 3-5 dakika bir yürüyüşle sahile inebilecek ve Adrasan’ın tertemiz denizinin kollarına kendinizi bırakabileceksiniz. Denizde keyifle yüzüp oynayıp kahkahalarla yaşayacaksınız.

İsterseniz koyları ve adaları ile ünlü Adrasan kıyılarında tekne turlarına da gidebileceksiniz. Ya da balığa ya da dalış yapmaya.

Gürültüden uzak ama mutlu bir tatil yapmak için otelimiz sizleri bekliyor. Keyifli Akdeniz günlerini yaşamak için otelimiz tam size göre.

RIVER HOTEL ADRASAN

Sarıkavak Cad. Deniz Mah.

Adrasan (Çavuşköy)/ Kumluca / Antalya /TURKEY

Oğuz: 0532- 470 53 86

Tel: 0242-883 13 25

e-mail:info@riveradrasan.com

AYRINTILI BİLGİ VE ODA FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: