Duran Pansiyon Bungalov

Adrasan’a geldiğinizde dere yolundan devam ettiğinizde tam sahille buluşma noktasında yer alan bungalovlarımızda çok uygun fiyatlarla konaklayabilir ve cebinizi yakmayan fiyatlarla güzel bir tatil yaşayabilirsiniz. Bir aile işletmesi olan Duran Pansiyon sizi en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yapacaktır.
Sahile 30mt mesafede bulunan işletmemiz 4 adet bungalov ev ve önünde gözleme yapılan çardağımızdan oluşmaktadır. Evlerimizin içinde lavabo duş ve dolap vardır.

Akşamları pansiyonumuzda yapılan ev yemekleri ile keyifli sofralar kurabilir, gündüzleri günün her saati yöremize özgü tatlarla değişik gözleme çeşitleri yiyebilir ve buz gibi ayranınızı yudumlayabilirsiniz.

Denize o kadar yakınız ki 2 dakikada Adrasan’ın tertemiz denizinde olabilir ve gönlünüzce yüzüp eğlenebilirsiniz. Güneşin ve denizin tadı Adrasan’da çıkar. Huzurlu bir tatil beldesinde Deniz ve güneş sizi bekliyor.

Adrasan’ın kapalı koyu, geniş ve uzun bir kumsala sahip. Her yerinden denize girme imkanı var. Koyun karşısındaki Musa Dağı’na bağlı Eliğ, tepesi çökmüş bir deveyi andıran silueti ile ilgi çekiyor. Koyun başında Markız tepesi yer alıyor.

Pansiyonumuzda güzel günler yaşayacaksınız, sizi tatile bekliyoruz…

DURAN PANSİYON BUNGOLOV

Çavuş köy beldesi sahili

Sarıkavak Cad. Deniz Mah. No:138

Adrasan (Çavuşköy)/ Kumluca / Antalya /TURKEY

Ramazan : 0535-411 98 65

e-mail: info@duranpansiyon.com

AYRINTILI BİLGİ VE ODA FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

%d blogcu bunu beğendi: