Aybars Hotel

Tarifi zor bir atmosfer ayrılmak istemeyeceğiniz bir ortam. Gerçek dinlenmenin tam adresi Hotel Aybars. Antalya’nın 100 km uzağındaki yeşil ve mavi rengin arasında huzur, sakinlik, vaad eden bir otel.

Otelimizde 20 oda mevcuttur. Bütün odalarımız klimalı, geniş balkonlu, banyo ve WC’lidir. 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Aybars Hotel yeşillikler içinde denize 150 mt mesafededir. Otelimizin geniş ve yemyeşil bir  bahçesi vardır ve bahçesinden dere geçmektedir. Dere içine kurulmuş oturma grupları ve köşkler çok güzel bir atmosfer oluşturmaktadır.

Soğuk mevsimler için kapalı şömineli restorant, sıcak mevsimler için dere kenarında doğal ortamında açık restoran ve bar bulunmaktadır. Yarım ve tam pansiyon günlük özel menüler ve a la carte taze balık çeşitleri mevcuttur.

İster yaz olsun ister kış! akşamları şömine başında keyifli sohbetler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Keyifli dostlukların yaşandığı Adrasan akşamlarını unutamayacaksınız.

Otelimiz yaz kış hizmet vermektedir. Adrasan’da yürüyüş yapmaya gelen gruplar otelimizi tercih etmektedir.

Derenin yol tarafında araç trafiği, otopark imkanı için kullanılırken İstanbul Boğaz köprüsüne benzeyen sistemle kurulmuş olan asma köprü ile tesisimizin bulunduğu karşı yakaya geçiyorsunuz. Denize doğru akan Adrasan Deresi içine kurulmuş özel loca teraslar ve çevresinde yüzen ve bir türlü doymak bilmeyen ördekler şaşırtıcı bir güzellik sergiliyor. Özel hava akımına sahip dere boyunca esintili hava doğal klima görevi görüp nemi dağıtarak serinlik sağlıyor ve Antalya’nın boğucu sıcağını burada hiç hissetmiyorsunuz.

Uzun bir yaz mevsimi olan Adrasan’da konaklayan misafirlerimiz zamanın büyük bölümünü Adrasan’ın ünlü kumsalı ve denizinde diğer zamanlarını da dere üstüne kurulmuş köşklerde  geçiriyorlar. Kumluca ilçesine bağlı Adrasan’ın 2 km’lik kumsalı boyunca koyun sol başı Dere Mevkii olarak anılıyor. Tahtalı Dağları’ndan doğan bu dere bünyesinde levrek, kefal ve alabalık gibi balıklar da barındırıyor.

Kış aylarındada çoğunlukla bahar havası gibi havalar sayesinde ılık bir kış geçirmek isteyen yerli yabancı turistler değişken ve zindelik veren taze havanın keyfini sürüyorlar.

Adrasan’da düzenlenen faaliyetler arasında dalgıç okuluna kayıt olan öğrenciler, tatile gelenler dalış kursları alabiliyor. Hergün grup dalışları Hacivat mevkii ile Pırasalı ada ve Sulu ada mevkii’nde 25-30 metrede gerçekleştiriliyor ve öğrenciler kurs sonunda dalış sertifikalarına kavuşuyorlar.

Balık avı turları için Deep Fishing çok uygun fiyatlarla organizasyonlar düzenliyor. Her gün sabah erken veya akşam üstü gidilen balık avı turlarında Akya- Kuzu, Sarıkuyruk, Palamut, Torik, Sinarit, Baraküda gibi balıkları tutma imkanınız oluyor. Balık avı turu için daha ayrıntılı bilgileri www.deepfishing.com adresinde alabilirsiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: