Aybars hotel merak ettikleriniz

Otelinizin denize mesafesi ne kadar? Otelimizden denize 150mt mesafe vardır.

Orası çok sıcak olur mu? Otelimiz önündeki dereden dolayı Antalya’ya kıyasla daha serindir. Saat 12.00-14.00 arası hava oldukça sıcaktır, ama bunun dışındaki saatler serindir. Akşamları dere üzerinde üşüyebilirsiniz bile, yanınıza bir kazak almayı unutmayın:)

Çocuklarımız sever mi? Çocuklar otelimizi seveceklerdir. Koşturabilecekleri, salıncağa binebilecekleri, top oynayabilecekleri büyük bir bahçemiz bulunmaktadır. Tabi çocukların bayıldığı animatör köpeklerimizi, kedimizi, ve ördekleri de unutmamak lazım:)

Gençler sever mi? Adrasan oldukça sakin bir tatil beldesidir. Muhteşem tabiat örtüsüne ve denizine rağmen, burada bar, disco gibi eğlence mekanları bulunmamaktadır. Sadece dinlenmek, denize girmek ya da kitap okumakla yetinmek istemeyen gençler, eğlenmek için, her çeşit bar ve disconun bulunduğu, 10 km uzaklıktaki olympos’a gidebilir.

Havuzunuz var mı? Otelimizde havuz bulunmamaktadır. Fakat Adrasandaki harika denizi gördükten sonra, havuza ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz.

Atilla-Mustafa_Orkinos02.JPG
Mustafa abi yakaladığı balıkla
Deniz hemen derinleşiyor mu? Deniz 3-4 metreden itibaren derinleşmektedir.

Akşamları nasıl eğlenirim? Akşamları derenin üzerindeki köşklerde oturup, bir yandan içkinizi yudumlayıp, diğer yandan arkadaşlarınız ya da ailenizle sohbetler edebilirsiniz. Dondurmasına tavla ya da okey oynayabilirsiniz. İlle de TV diyorsanız, TV odamız sizler için. Canınız bar, diskoya gitmek isterse 10 km uzaklıktaki Olympos’u tavsiye edebiliriz.

Araba motor kiralanabilir mi? Adrasan’da motor ve araba kiralayan firmalar bulunmaktadır. İstenildiği taktirde, bu firmalarla temasa geçmenize yardımcı olmaktayız.

Acil durumlar için doktor var mı? Adrasan beldesinde hem sağlık ocağı, hem de bir telefonla ulaşabileceğimiz özel doktor bulunmaktadır.

Transfer hizmetiniz var mı? Otelimizin transfer hizmeti yoktur, fakat Adrasanda, ücret karşılığı, transfer hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Transfer istenilirse, otelimiz bunu organize etmektedir.

Köpeğimizi getirebilir miyiz? Köpeğinizi getirebilirsiniz tabii. Fakat otelimizde 2 adet köpek bulunmaktadır, ve oldukça kıskançlardır:) Köpeğinizin ortalarda rahat rahat dolaşmasına izin vermezler ama, yanınızda uslu uslu oturmasına da ses çıkarmazlar…

Yanımızda ne getirelim? Güneş yağı, plaj havlusu, palet gibi kişisel kullanım için gerekli eşyalarınızı ve akşamları hava serinlerse giymek için kazak, ince mont gibi şeyler getirebilirsiniz.

Eczane var mı? Beldemizde eczane bulunmaktadır.

Bebeğim için mama sorunu? Eczane ve marketlerde her türlü bebek maması ve bezi bulunmaktadır. Fakat özel pişirmek istediğiniz bir yemek varsa, mutfak personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Oteliniz kaç yıldızlı? Otelimizin turizm bakanlığınca verilmiş yıldızı bulunmamaktadır. Fakat bizde yıldızı, otelimizde konaklayan misafirlerimiz vermektedir, ve bu güne kadar 10 yıldız bile aldık:)

Yemekler nasıl? Sabah kahvaltılarımız açık büfedir. Öğle yemekleri sebze ağırlıklıdır. Sebze yemeğinin yanında makarna/ salata/ cacık servis edilmektedir. Akşam yemekleri çorba, 2 çeşit meze, salata, ana yemek (et-tavuk-balık pilav, patates kızartması ve garnitürleriyle birlikte dönüşümlü olarak), meyve ya da tatlıdan oluşmaktadır.

Ben et yemiyorum napıcam? Önceden bildirdiğiniz taktirde, mutfak personelimiz sizin için, ana yemek olarak, sebze yemeği hazırlayabilir.

Sahilde şezlong şemsiye var mı? Sahilde tesisimize ait ücretsiz kullanabileceğiniz şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır.

Otelde internet var mı? Otelimizde wireless internet servisi bulunmaktadır.

Odalarda televizyon var mı? Odalarımızdan televizyon yoktur çünkü burda TV izlemek yerine dere üstünde köşklerde keyifli sohbetler yapacaksınız ama ille de TV diyorsanız, TV odamızda sizler için büyük bir plazma televizyon var.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: