Adrasanda kiralık balıkçı teknesi

Adrasanda balık avı turu kim yapıyor? Adrasanda balık avlamak ne yapabiliriz? Adrasanda balık turu için uygun fiyatlı tekne var mı? Adrasanda nasıl balığa çıkarız?

Öncelikle Adrasan’da Akya, Sinarit, Yazılı Orkinos gibi büyük balık avı hem de Mercan, İzmarit gibi yemli küçük balık avı turları yapılıyor.  Hangi tip balık avı yapmak isterseniz ona göre bir balık avı turu mutlaka var.

Adrasan’da havalar müsade ettiği sürece yaz kış balık avı turları yapılıyor. Önceden telefon ederek rezervasyon yaptıracağınız turlarla hedeflediğiniz balık avını gerçekleştirebilirsiniz. Balık avı turlarına ister arkadaşlarınızla ister ailenizle çıkabilirsiniz.

Bilmediğiniz bir yere balık avına gidiyorsanız o bölgenin tecrübeli bir balıkçısı ya da balık avı turu düzenleyen kişisi ile balığa çıkmanızı tavsiye ederiz yoksa balıktan eliniz boş dönersiniz.

Balık avı için tekne kiralamak için Beyhan Atalay’a 0539 488 13 03 telefon ederseniz size bu konuda bilgi verip istediğiniz tur şekline uygun kiralık tekne fiyatlarını size söyleyecektir.

Adrasan’da hangi balıklar çıkar? hangi balık ne zaman çıkar? Nasıl oltalar gerekir? Yanınızda hangi malzemeleri getirmelisiniz gibi soruların cevaplarını öğrenip ona göre gitmekte fayda var.