Adrasanda kiralık balıkçı teknesi – Önder kaptan

Adrasanda balık avı turu kim yapıyor? Adrasanda balık avlamak ne yapabiliriz? Adrasanda balık turu için uygun fiyatlı tekne var mı? Adrasanda nasıl balığa çıkarız?

Öncelikle Adrasan’da Akya, Sinarit, Yazılı Orkinos gibi büyük balık avı hem de Mercan, İzmarit gibi yemli küçük balık avı turları yapılıyor.  Hangi tip balık avı yapmak isterseniz ona göre bir balık avı turu mutlaka var.

Adrasan’da havalar müsade ettiği sürece yaz kış balık avı turları yapılıyor. Önceden telefon ederek rezervasyon yaptıracağınız turlarla hedeflediğiniz balık avını gerçekleştirebilirsiniz. Balık avı turlarına ister arkadaşlarınızla ister ailenizle çıkabilirsiniz.

Bilmediğiniz bir yere balık avına gidiyorsanız o bölgenin tecrübeli bir balıkçısı ya da balık avı turu düzenleyen kişisi ile balığa çıkmanızı tavsiye ederiz yoksa balıktan eliniz boş dönersiniz.

Adrasanda balık avına çıkmak veya arkadaşlarınızla koyları gezmek için teknemi kiralamak istiyorsunuz.
Önder kaptan Adrasan’da yaşayan ve çevreyi bilen bir tekneci arkadaş sizi avlamak isteyeceğiniz balığa göre yardımcı olacaktır.

Teknesinde genellikle 2 kişinin avlanması için olta takımı var ama yine de kendi oltanızı getirmenizde fayda var tabi.
İster mevsim göç balıkları Palamut, Lampuka, Yazılı Orkinos gibi balıklara sırtı çekmek
isterseniz Mercan İzmarit gibi dip balıkları avı olsun Önder kaptanı ararsanız size yardımcı olacaktır.

Önder kaptan  tel: 0536 554 31 99

Adrasan’da hangi balıklar çıkar? hangi balık ne zaman çıkar? Nasıl oltalar gerekir? Yanınızda hangi malzemeleri getirmelisiniz gibi soruların cevaplarını öğrenip ona göre gitmekte fayda var.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: