Adrasan ulaşım

Adrasan’ın Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Kemer’i geçince harika bir sahilde yer alan doğal bir tatil yöresidir. Antalya’ya uzaklığı 95 km dir ve yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla Adrasan’a gidiliyor.

Adrasan’a kendi arabanızla geliyorsanız

Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemer’den sonra Olimpos sapağını geçtikten sonra yolun solunda Adrasan tabelasını görüyorsunuz. Bu sapaktan 8 km aşağı indiğinizde sağa Adrasan tabelasını takip ederek devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarından kısa bir süre yol almanız kalacağınız otele ulaşmanız için yeterli oluyor.

Adrasan’a otobüs ile geliyorsanız

Büyük şehirlerden direk Kumluca ya da Finike otobüsüne bilet alırsanız ulaşım çok kolay oluyor. Adrasan sapağında otobüsle inip ordan minibüs ya da taksiye binerek 10 dakikada Adrasan’a ulaşabilirsiniz.
Antalya merkeze bilet aldıysanız o zaman Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Kumluca ve Adrasan’a giden Çiçek tur arabaları var. Yazın günde 4 kez Adrasan’a servisi vardır. Kışın günde 1 kez gidiş dönüş servisi vardır. Çiçek tur ile Adrasan’a geldiğinizde kalacağınız oteli  söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Bu saatleri yakalayamadığınızda ise Adrasan yol sapağından geçen arabalara bindiğinizde Adrasan sapağında iniyorsunuz. Adrasan yol sapağına 1 saat aralıklarla gelen Adrasan tur minibüsüne veya orda bekleyen taksiye binerek Adrasan sahilde bulunan motelimize ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizi havaalanı veya Antalya’da otogardan özel servis ile alma imkanımızda mevcuttur. Özel servis isterseniz lütfen bize bildiriniz size yardımcı olalım.

Adrasan’a gelmek için Antalya otobüs terminalindeki ilçeler terminalinden Batı Antalya ve Çiçek tur minibüslerine binebilirsiniz.
Her gün Antalya’dan Adrasan’a karşılıklı seferler düzenliyor.

Adrasan sefer saatleri için firmaların telefonu aşağıdadır.

BATI ANTALYA TUR

Müşteri Hizmetleri (0242) 331 40 81

E-Mail: info@batiantalyatur.com.tr

https://www.batiantalyatur.com.tr

 

Çiçek tur Kumluca telefonları:

0545 600 70 78
0546 408 35 03
0242 887 00 11

Çiçek tur Antalya otogar telefonları:

0546 408 35 06
0242 331 45 45

info@kumlucacicektur@hotmail.com

Güncel sefer saatlerini Facebook sayfasından görebilirsiniz

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: