Adrasanda günübirlik tekne turları (Mavi tur)

Erhan kaptanın Ahmet&Efe adlı teknesi ile Adrasan koylarını dolaşmayı çok seveceksiniz.  Uygun fiyatlarla isterseniz bireysel isterseniz grup olarak tekne turlarına çıkarak çok güzel bir gün geçireceğimizden eminiz… Haydi Adrasan koylarını ve adalarını keşfetmeye…

Adrasan’a gelenlerin en keyifli günlerinden bir kaçıda tekne turlarına katılarak geçiyor. Muhteşem koy ve adalarını gezmek görmek ve buralarda yüzmek ayrı bir keyif kaynağı.  Bir kere görmekle doyamayacağınız bu koylar ve adalarda birbirinden güzel fotoğraflar çekecek, arkadaşlarınızla pırıl pırıl denizin tadını çıkaracaksınız.

Korkmayın tur fiyatları hiç öyle pahalı değil ailenizi alıp rahatlıkla katılabileceğiniz gibi makul fiyatlarda. Turlarda öğlen yemeği akşam 5 çayıda ikramlar içinde. Teknelerde hizmet veren kaptan ve personelleri sımsıcak ve güleryüzlü davranışları ile size güzel bir gün geçirtmek için yarışıyorlar adeta.

Bizden tavsiye bu keyifli günü kaçırmayın mutlaka yaşayın.

Akdenizin renklerine yolculuk…

Tanrı dağlarının eteklerinde yeşille mavinin renk cümbüşü içinde AhmetEFE ile renkli bir yolculuk. Dalgaların kayaları döverek açtıkları mağaralar, birbirinden ilginç kaya oluşumları, kayaların arasında hayat bulan çam, defne, ve zeytin ağaçları. Her biri doğa harikası koylar. Ceneviz koyunda yosun banyosu, Sazak koyunda şifalı su, Sulu adada kaynak suyu, 20 metre suyun dibindeki balıkların görülebildiği berrak sular.

Sizi şehrin gürültüsünden, iş stresinden uzak keyifle dolu bir gün için AhmetEFE teknesine tura bekliyoruz.

OLYMPOS TURUMUZ;

Akseki koyu, Sazak koyu (Şifalı su), Ceneviz koyu (Yosun banyosu), Olympos, Çıralı ve Korsan koyu.

SULU ADA TURUMUZ;

Sulu ada plajlar, Mağaralaru, Tatlısu kaynağı (Şifalı su), Amerikan koyu ve Fener burnu.

Öğle yemeğinde ızgara balık ya da tavuk, salata, spagetti ya da dolma. Bunun dışında vejeteryan menü. Akşam 5 çayı ve meyve ikramı.

Ekstra olarak alkollü alkolsüz içecek mevcuttur.

Teknemiz 16mt boyundadır, 34 kişilik kapasitesi vardır. Duş ve Wc içindedir.

Akşam dönüş yoluna koyulduğunuzda tatlı bir yorgunluk ve gülümseyen yüzünüzle güzel bir gün daha yaşadığınız için mutlusunuz.  Bu arada sanki öğlende koca tabak yemeği yememiş gibi karnınızda zil çalıyor bu arada otele döndüğümde açık büfeden ne alsam ne yesem akşama diye planlar yapıyorsunuz.

REZERVASYON

Erhan Atıcı

Gsm: 0537- 278 21 09

Sabit tel: 0242-883 11 40

e-mail: eratici@hotmail.com

Adrasan Beldesi – Kumluca – Antalya

 

%d blogcu bunu beğendi: